logo

کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت کلاسیک چیست ؟

مدل های مختلف کابینت کلاسیک امروزه توجه مخاطبان بسیاری را به خود اختصاص داده است چرا که همانطور میدانید افراد زیادی تمایل دارند که به نوعی حسی از دوران گذشته و نوستالژی خود را در محیط خانه خود ایجاد کنند که کابینت آشپزخانه یکی از بهترین تجهیزات برای این کار محسوب می شود . نوع کابینت از مهمترین مباحث در علم دکوراسیون آشپزخانه است . کابینت ها استفاده های بسیاری دارند و میتونند پشتیبان کارهای روزمره ی افراد باشند و تعریف جامعی از آشپزخانه را به شکل کاملا منحصر بفرد به نمایش بگذارند .

برای انتخاب درب مناسب برای کابینت امکان دارد بیشتر به نمونه های مدرن برسید به همین دلیل لازم است تا قبل از انتخاب کردن طرح درب کابینت احتیاط و دانش بیشتری به خرج دهید که برای این کار توصیه می شود تفاوت های سبک کابینت مدرن و کلاسیک را که در مقالات به طور کامل توضیح دادیم مطالعه کنید .

بیشتر افراد مایلند تا از درب های چوبی برای کابینت کلاسیک استفاده کنند . این موضوع که خود چوب به دلیل نمای سالخورده و کهنه ای که دارد گزینه مناسبی برای آشپزخانه ای به سبک کلاسیک است اما به این معنی نیست که انتخاب جنس چوب برای درب کابینت ها حتما موجب می شود تا نمای آشپزخانه شکل کلاسیک به خود بگیرد .

این گونه از درب ها عموما ته رنگ قهوه ای مایل به قرمز مثل رنگ عسل دارند . افرادی که مایل به استفاده از این طیف رنگ ندارند نیز میتوانند از رنگ سفید استفاده کنند . برای درب کابینت باید رنگی انتخاب شود که کیفیت چوب را به نحو احسن به نمایش بگذارد . تولید چوب با کیفیت های متفاوتی برای عموم مردم و سلیقه ها انجام می شود بنابر این باید دقت کنید که کیفیت چوبی که انتخاب میکنید بالا باشد توجه داشته باشید هر چه قدر کیفیت چوب بالا تر باشد بافت آن نیز زیبا تر و دلچسب تر خواهد بود .

مهمترین ویژگی کابینت آشپزخانه جادار بودن آن است . کابینت هایی که صرفا جنبه تزیینی ندارند و طراحی آن ها به صورت خلاقانه ای انجام شده است می توانند با جای دادن لوازم آشپزخانه در خود فضای بسیار مناسبی را ذخیره کنند .

یکی دیگر از ویژگی های کابینت که منحصر به سبک کلاسیک می باشد حالت بوفه ای بودن آن است . در زمان گذشته خانم های خانه دار تمایل داشتند تا بخضی از ظروف و لوازم دکوراتیو را به نمایش بگذارند که این موضوع موجب زیبا تر شدن هر چه بیشتر دکوراسیون داخلی آشپزخانه میشد . برای این کار در سبک کلاسیک برخی از کابینت ها با درب های شیشه ای و ابزار خوردگی های بسیار زیبا اجرا میشود .

کابینت کلاسیک سفید

استفاده از رنگ سفید در کابینت های آشپزخانه باعث بزرگتر جلوه دادن فضای آشپزخانه میشود . امروز استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون داخلی محبوبیت بسیار زیادی دارد .

کابینت کلاسیک رومی

نوع حکاکی های کابینت رومی با دیگر کابینت های معمولی متفاوت است به این شکل که در ساخت کابینت کلاسیک رومی از طرح های ساختمان های رومی استفاده می شود . نمایی که این سبک از کابینت آشپزخانه در ذهن بیننده ایجاد میکند تداعی معماری به سبک رومی است .

کابینت کلاسیک ممبران

کابینت ممبران از جدیدترین انواع کابینت های کلاسیک هستند که برخلاف دیگر نمونه های موجود حکاکی روی آنها با دست انجام نمیشود بلکه با دستگاه های سی ان سی (CNC) انجام می شود .

از بزرگترین مزیت های این نوع از کابینت های نسبت به انواع دیگر بحص اقتصادی است که بسیار مقرون به صرفه تر از چوب می باشد .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا با اطلاعات درج شده در صفحه یتماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، طراحی ویلا و طراحی نمای ساختمان شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید .