logo

کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس

امروزه کابینت های آشپزخانه در مدل های مختلف و با رنگبندی متنوع طراحی و ساخته می شوند . یکی از جدیدترین انواع کابینت که امروزه طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است کابینت آشپزخانه هایگلاس است که در این بخش قصد داریم با برخی از ویژگی ها ی بی نظیر این متریال آشنا شویم .

در ابتدا یک سوال مطرح میشود : کابینت هایگلاس چیست؟

چوب های ام دی اف در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار میگیرند . یکی از مهمترین کاربردهای آن کابینت آشپزخانه می باشد که برای افزایش مقاومت و زیبایی ظاهری روی آن را به وسیله ی روکش های براق و شیشه ای پوشش میدهند که در واقع این روکش ها عامل اصلی تفاوت بین ام دی اف و هایگلاس می باشد .

حالا این پرسش ایجاد می شود که به چه دلیل استفاده از کابینت هایگلاس توصیه می شود ؟

عوامل بسیاری را برای این پرسش می توان در نظر گرفت که  در اینجا به بررسی مهمترین عناوین آن میپردازیم :

یکی از مهمترین ویژگی های کابینت های هایگلاس امکان بازتاب نور است که این خصوصیت در کنار سادگی اجزای تشکیل دهنده ی مدرن موجب می شود تا شکوه و جلوه ی بی نظیری در آشپزخانه مدرن ایجاد شود استفاده از این نوع متریال در آشپزخانه های کوچک و کم نور بسیار مناسب است .

از دیگر نکات مثبت کابینت های هایگلاس سهولت در نظافت آنها است . از آنجایی که روکش این متریال کاملا صاف و یکدست می باشد آلودگی به سطح کابینت ها نمیچسبد و به این ترتیب تمیز کردن آن به سادگی میسر می شود .

یکی دیگر از ویژگی های این نوع کابینت ها سادگی است . سادگی این کابینت ها از این رو جزء نکات قوت طرح محسوب می شود که به راحتی می توان سایر تجهیزات آشپزخانه را با هماهنگی کامل با طرح کابینت آشپزخانه انتحاب کرد و به این ترتیب محدودیتی در انتخاب تجهیزات برای مصرف کننده نهایی وجود ندارد .

یکی دیگر از ویژگی هایی که این سبک از کابینت ها دارد امکان جایگذاری دلخواه دسته های کابینت است . به دلیل سطح یکدست درب کابینت ها امکان نصب دستگیره در همه جای درب امکان پذیر است .

در صورت تمایل به استفاده از این نوع کابینت ها می توانید با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه ، طراحی نمای ساختمان شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک دیدن نمایید .