logo

نصب کابینت آشپزخانه

نصب کابینت آشپزخانه

در این بخش از سایت شرکت دکوراسیون داخلی مهرآداک ابتدا قصد داریم  یک تعریف کلی از کابینت آشپزخانه بیان کرده و در ادامه نکاتی را پیرامون مراحل نصب کابینت ها عنوان کنیم .

واژه کابینت از یک کلمه فرانسوی به نام caben گرفته شده که معنای لغوی آن محفظه ای برای پنهان کردن است .

نصب و اجرای کابینت آشپزخانه

برای این کار مراحل مختلفی وجود دارد . کسی که نصب کابیت را انجام میدهد نصاب نامیده میشود ابتدا باید تعداد یونیت ها را با در نظر گرفتن اندازه ی موجود روی دیوارها علامت گذاری کند و اتصالاتی را در محل های مناسب تعبیه کرده و سپس اقدام به نصب کابینت آشپزخانه بر روی دیوارها و اتصالات کند .

مرحله ی نصب اتصالات از اهمیت بالایی برخورد است و باید توسط افراد ماهر و متخصص صورت بگیرد چرا که استحکام این کابین ها بر روی دیوار با به گونه ای باشد که بتواند  علاوه بر تحمل وزن خود کابینت وزن وسیله هایی که در آن قرار میگیرد را برای مدت طولانی داشته باشد اگر این اتصالات به درستی انجام نشود ممکن است خطرات جبران نا پذیری ایجاد شود .

در سالهای اخیر اتصالات گوناگونی برای این کار به وجود آمده است که قابل اعتماد ترین آنها اتصالاتی از چوب و فلز هستند . این گونه از اتصالات میتواند بار وزنی بسیار بالایی را تحمل کند و همچنین و امکان از بین رفتن و خوردگی را نیز ندارد .

بعد از نصب کابینت ها باید آنها را کاملا به یکدیگر و بر روی دیوارها فیکس کرد که این کار به وسیله ی پیچ و مهره های مخصوص انجام میشود . پس از اینکه کابینت ها به درستی بر روی دیوار قرار گرفتند نوبت به اندازه گیری درب کابینت ها میشود . در این مرحله کارفرما باید تصمیم بگیرد که تمایلی به استفاده از نماهای دکوراتیو در قسمت هایی از کابینت آشپزخانه دارد یا خیر که در صورت نیاز لازم است تا اندازه گیری های مخصوصی برای این کار انجام شود .

 بعد از نصب در ها باید رویه های کابینت و طبقه ها در محل مناسب خود قرار بکیرند و سپس نوبت به اجرای مرحله ی آخر یعنی نصب دستگیره های کابینت میشود و حالا کابینت ها آماده ی استفاده و چیدن وسایل در داخل آنها هستند .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا با اطلاعات درج شده در صفحه یتماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، طراحی ویلا و طراحی نمای ساختمان شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید .