logo

طراحی نما

طراحی نما

طراحی نما چیست؟

طراحی نمای ساختمان از این رو حایز اهمیت است چرا که به نوعی ماهیت هر ساختمان را نشان می دهد . جذابیت ظاهری ساختمان وابسته به کیفیت طراحی و اجرای نمای ساختمان می باشد . در کنار اینکه هر کسی دوست دارد زیباترین طرح را برای نمای ساختمان خود انتخاب کند اما لازم است تا طراحی نما ساختمان با نمای ساختمان های مجاور نیز هماهنگی داشته باشد و اصول و استانداردهای معین شده از سوی شهرداری را رعایت کرده باشد . چرا که نما ساختمان سیمای شهر و محله ی ما را می سازند در نتیجه باید در هماهنگی با یکدیگر باشند  .

به خاطر داشته باشید شرکت طراحی نما ساختمان مهراداک در طراحی خود علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه کارفرما و تلفیق آن با جدیدترین متد طراحی روز دنیا می تواند خدماتی در زمینه ی تایید نمای شهرداری و همچنین نقشه فاز 2 نیز به شما مالکان محترم ارایه کند . مهرآداک با پروژه های متعددی که در سر تاسر تهران و برخی از شهرهای دیگر طراحی و اجرا نموده است می تواند مناسب ترین طرح را برای ساختمان شما ارایه کند .

شرکت معماری مهرآداک در سبک های مختلف پروژه های خود را طراحی می کند که در این بخش به ارایه توضیح مختصری از چند نوع سبک طراحی نما می پردازیم .

سبک های طراحی نما

  1. طراحی نمای کلاسیک
  2. طراحی نمای مدرن
  3. طراحی نمای تلفیقی

این موضوع را در نظر بگیرید که نمای ساختمان شما از هر سبکی که باشد حتما باید به تاییدیه شهرداری منطقه برسد و از سال 1394 طراحی نما به زمان گرفتن جواز ساختمان موکول شده است . به این صورت که باید طرح نمای ساختمان خود را همراه با دیگر نقشه های فنی و معماری خود به تایید شهرداری برسانید . در نهایت طرح ارایه شده از نما در جلسه ی کمسیون نما با در نظر گرفتن اصول فرهنگی ، ایمنی ، اقلیمی و بسیاری موارد دیگر بررسی شده و مورد تایید قرار می گیرد .

از نمونه کارهای طراحی و بازسازی نمای ساختمان  مجموعه مهر آداک دیدن نمایید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با شماره  تلفن 09122524678 تماس بگیرید.