logo
اجرای کابینت آشپزخانه تمام چوب

اجرای کابینت آشپزخانه تمام چوب

یک شنبه 12 فروردین 1397 ساعت 1:47 دسته : کابینت آشپزخانه
dsf
  • ds
  • ds
  • ds

اجرای کابینت آشپزخانه آقای شیر علی در گیشا در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .

در ابتدای کار با در نظر گرفتن خواسته ها و نیازهای کارفرما تصمیم برآن شد تا سبک طراحی کابینت آشپزخانه بر پایه اصول و استاندارد های طراحی کلاسیک پیش روی داشته باشد .

طراحی کابینت کلاسیک دارای ویژگی های بسیار زیبا و پیچیدگی های منحصر به خود می باشد که در این پروژه تمامی قواعد و المان ها را به کار برده ایم و حتی تلاش کردیم تا اصل قرینگی را نیز تا جای ممکن رعایت کنیم .

استفاده از ستون ها و سر تون هایی کلاسیک به همرا تاج و پاخور همچنین درب هایی ابزار خورده و زیبا موجب شده ایت تا طراحی با شکوه و کامل جلوه کند .

استفاده از رنگ تیره برای اجرای کابینت با طرح بافت چوب باعث گرم تر شدن محیط شده است همچنین قرار گرفتن کابینت های تیره در کنار جداره های سفید و روشن ترکیب دلنشینی در کنار سبک طراحی داخلی کلاسیک که تا حدودی محیط را سرد و رسمی جلوه میدهد ایجاد کرده است .

یکی از ویژگی های متمایز که به شکلی کاملا خلاقانه در طراحی داخلی آشپزخانه لحاظ شده است قرار گرفتن محلی برای نشستن در میان کابینت ها است . برای پوشش کابینت های زمینی سنگ کوارتز به زنگ سفید به منظور هماهنگی بیشتر با جداره ها به کار رفته است . همچنین قرار گرفتن جزیره ای در قسمت ورودی علاوه بر تفکیک محیط آشپزخانه از سالن پذیرایی موجب شده است تا محیط آشپزخانه کاملا خاص و جذاب به نظر برسد .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا با اطلاعات درج شده در صفحه یتماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، طراحی ویلا و طراحی نمای ساختمان شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید .

کلمات کلیدی