logo
طراحی کابینت اشپزخانه کلاسیک

طراحی کابینت اشپزخانه کلاسیک

پنج شنبه 9 فروردین 1397 ساعت 10:7 دسته : کابینت آشپزخانه
dsf
  • ds
  • ds
  • ds

طراحی کابینت اشپزخانه آقای مومنی واقع در آجودانیه در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .

برای این پروژه با در نظر گرفتن شرایط موجود تصمیم بر آن شد تا سبک طراحی داخلی کلاسیک اجرا شود . امروزه این سبک از طراحی داخلی طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است از ویژگی های مهم این سبک کلاسیک استفاده از ستون ها و سر ستون های ابزار خورده در کنار کتیبه هایی به شکل گل های در هم پیچیده است تا شکوه هر چه بیشتر این سبک را به نمایش بگذارد . قرار گرفتن جداره هایی در دو طرف صفحه ی گاز موجب می شود تا محیط اطراف از آلودگی حفظ شود .

متریالی که در طراحی این پروزه در نظر گرفته شده است از چوب ممبران با روکش های سفید به همراه سر ستون ها و کتیبه هایی طلایی رنگ است که با توجه به کاشی های بین کابینتی و همچنین کف پوش تیره ترکیبی بسیار آرامش بخش و ملایم را ایجاد کرده است .

قرار گرفتن اپن با امکان قرار دادن لوازم دکوراتیو در قسمت ورودی نیز به نوبه ی خود جذابیت بسیار زیادی را به وجود آورده است .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا با اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، طراحی ویلا و طراحی نمای ساختمان شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید .

کلمات کلیدی