logo
طراحی کابینت اشپزخانه ممبران

طراحی کابینت اشپزخانه ممبران

پنج شنبه 9 فروردین 1397 ساعت 9:19 دسته : کابینت آشپزخانه
dsf
  • ds
  • ds
  • ds
  • ds

طراحی کابینت اشپزخانه آقای موسوی واقع در گیشا در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .

ابتدا با در نظر گرفتن سلیقه کارفرما و سبک زندگی این خانواده طراحی کلاسیک را برای پروژه در نظر گرفتیم . امروزه این سبک از طراحی طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است که گروه طراحی داخلی مهرآداک در این پروژه تلاش کرده تا با رعایت اصل قرینگی که از مهمترین قاعده ها برای طراحی داخلی سبک کلاسیک می باشد در کنار کتیبه ها و ستون هایی ابزار خورده و کار شده شکوه و عظمت هر چه بیشتر اجزا را به نمایش در بیاورد . قرار دادن طبقه هایی برای گذاشتن لوازم دکوراتیو در دو طرف ورودی ها نیز به میزان قابل توجهی به این امر دامن زده و توازن بصری دلچسبی را به وجود آورده است .

متریالی که در طراحی این پروژه در نظر گرفته شده است از چوب ممبران با روکش های سفید است که با توجه به جداره های روشن موجود سبکی بسیار آرامش بخش و ملایم را ایجاد کرده است .

قرار گرفتن جزیره در مرکز ورودی نیز به نوبه ی خود جذابیت بسیار زیادی را به طرح موجود بخشیده است . برای طراحی سقف از تایل هایی طلقی استفاده شده است تا به این ترتیب بتوان از نور در زیر طلق ها استفاده کرد ، همچنین قاب بندی های چوبی با رنگ تیره در اطراف طلق ها موجب شده تا گردش چشم به نحوی دلچسب در داخل فضای آشپزخانه ایجاد شود . 

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا با اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، طراحی ویلا ی شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید .

کلمات کلیدی