logo
طراحی و اجرای کابینت کلاسیک

طراحی و اجرای کابینت کلاسیک

پنج شنبه 2 فروردین 1397 ساعت 11:2 دسته : کابینت آشپزخانه
dsf
  • ds
  • ds

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای کمالی واقع در گیشا در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .

طراحی کلاسیک امروزه طرفداران بسیار زیادی را جذب کرده است و جایگاه بالایی در دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه پیدا کرده است . طراحی کابینت کلاسیک دارای ابزار خورگی ها و سر ستون هایی است که موجب می شود تا این سبک طراحی کابینت آشپزخانه از دیگر انواع کابینت ها متمایز شود .

متریال های مرسوم برای کابینت سبک کلاسیک چوب طبیعی و کابینت های ممبران می باشد که در این پروژه از ممبران با کتیبه های ابزار خورده به شکل دندان موشی استفاده شده است همچنین گل ها و حاشیه هایی به رنگ طلایی در کنار کاشی های بین کابینتی به رنگ بژ استفاده شده است که در کنار وکیوم سفید کابینت ها موجب شده است تا زیبایی و جذابیت چشم گیری در محیط ایجاد شود .

استفاده از درب هایی با نقوش و تراش خوردگی های متنوع و زیبا نیز باعث ایجاد تنوع بصری و دلنشین شدن هر چه بیشتر طراحی داخلی شده است .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

کلمات کلیدی