logo
طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه

پنج شنبه 24 اسفند 1396 ساعت 8:28 دسته : کابینت آشپزخانه
dsf
  • ds
  • ds
  • ds
  • ds

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای برسام واقع در کرج در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .
کابینت آشپزخانه مدرن از پرطرفدارترین سبک ها در مبحث طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه مدرن میباشد که متریال های مرسوم برای اجرای این سبک ام دی و یا های گلاس است که در این پروژه از mdf طرح چوب در رنگ های تیره و روشن استفاده شده است که جذابیت دلنشینی در فضا ایجاد کرده است .

در این پروژه به دلیل متراژ کم حتی الامکان از کابینت های قدی استفاده شده است و تنها بخش های گاز و سینک به شکل فضای خالی تعبیه شده است و به این ترتیب فضایی مفید و زیبا در اختیار کارفرما قرار داده ایم .

استفاده از کاشی های بین کابینتی گرم به رنگ نارنجی موجب شده تا فضایی شادتر و جذابتر به وجود بیاید . همچنین استفاده از باکس ها در قسمت سقف ورودی علاوه بر جدا سازی محیط آشپزخانه از سالن نشیمن باعث ایجاد تنوع بصری و عدم یکنواختی در محیط شده است .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

کلمات کلیدی