logo
طراحی و اجرای کابینت ام دی اف

طراحی و اجرای کابینت ام دی اف

پنج شنبه 24 اسفند 1396 ساعت 7:41 دسته : کابینت آشپزخانه
dsf
  • ds
  • ds

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای رمضانی واقع در بلوار دریا در زمستان 1396 توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد .

کابینت آشپزخانه مدرن از پرطرفدارترین سبک ها در مبحث طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه مدرن میباشد که متریال های مرسوم برای اجرای این سبک ام دی و یا های گلاس است که در این پروژه از هایگلاس طرح چوب در رنگ های تیره و روشن استفاده شده است که جذابیت دلنشینی در فضا ایجاد کرده است .

از ویژگی های بارز این پروژه میتوان به قسمت جزیره آشپزخانه اشاره کرد که علاوه بر جنبه ی زیبایی دو کاربری برای این بخش در نظر گرفته شده است . قرار گرفتن گاز صفحه ای در یک گوشه و همچنین میز صبحانه خوری در سمت دیگر همچنین قرار گرفتن کشوهایی ار نمای خارج باعث شده تا نهایت استفاده از فضای موجود را در اختیار داشته باشیم . استفاده از یک کف پوش با رنگ روشن در کنار سقفی که با کناف و نور های خطی و نقطه ای آراسته شده است در کنار کابینت های براق موجب می شود تا فضای آشپزخانه بزرگتر و مجلل تر به نظر برسد .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

کلمات کلیدی