logo
طراحی و اجرای کابینت ام دی اف

طراحی و اجرای کابینت ام دی اف

جمعه 4 اسفند 1396 ساعت 11:24 دسته : کابینت آشپزخانه
dsf
  • ds
  • ds
  • ds
  • ds

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای سماوات واقع در توانیر در زمستان 96 در دو نمونه مختلف توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مهرآداک انجام شد . در گام اول کارشناس مربوطه سبک طراحی داخلی مدرن را برای این پروژه انتخاب کرد .

در این پروژه به دلیل خواست کارفرما رنگ کرم روشن و قهوه ای ماهگونی استفاده شد که در ابتدای طراحی، مثلث کار با توجه به وضعیت موجود جای گذاری شد و در ادامه کابینت ها به بهترین و پرکاربرد ترین نحوه ی ممکن در جای خود قرار گرفت . در قسمت اپن و سقف قسمت ورودی نیز طرحی متناسب با کابینت ها در دو شکل مختلف به کارفرما ارایه شد که هر دو دارای جذابیت های بصری خاصی هستند . قرار دادن باکس هایی در سقف ورودی و استفاده از لایت های موضعی علاوه بر ایجاد محیطی دلنشین برای صبحانه خوری موجب شده است تا سقف از یکدستی خود رها شده و شخصیت فضایی خود را داشته باشد .

جهت هماهنگی برای بازدید با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید .

از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان و اجرای ویلا شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان مهرآداک دیدن نمایید .

کلمات کلیدی