logo
کابینت کلاسیک قهوه ای

کابینت کلاسیک قهوه ای

سه شنبه 27 آذر 1397 ساعت 15:22 دسته : کابینت آشپزخانه
dsf
  • ds
  • ds
  • ds
  • ds
  • ds

کابینت آشپزخانه ای که شکل و چهار چوب ساختاری آنها در معرض دید باشد و معمولا طراحی آنها به همراه دربهایی برجسته انجام میشود و حس زیبایی و حتی سلطنتی به آشپزخانه ما میبخشد .

یکی از مشخصترین بارزه های کابینت کلاسیک ایجاد فضایی صمیمی و نوستالژیک در آشپزخانه است به طوری که معمولا شکل آشپزخانه های تمام چوب را تداعی میکند .

شکل درب ها و تاج های ابزار خورده و بسیارمتنوع با سر ستونهای منبت کاری شده که یاداور یک نمای تاریخی است مشخصه اصلی کابینت های کلاسیک است که شاید همین ویژگی ها است که باعث شده تا کماکان جزء پر طرفدارترین سبک ها در دکوراسیون داخلی محسوب شوذ.

کابینت های کلاسیک شمایلی شلوغ و سنتی دارند لازم است تاج و زیر چراغ و پا .ر های بزرگ و حجیمی داشته باشند و رنگبندی آنها معمولا از سری رنگ های ملت انتخاب می شود .

برای ساختن یک نمایش چوبی کامل در آشپزخانه می توان از رنگ سفید در ترکیب با طیف رنگهای قهوه اس استفاده کرد . اصالت این محصول به روز هایی بر میگردد که مطبخ تنها جایی برای طبخ غذا بوده است .

جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

کلمات کلیدی