logo
طراحی ویلا

طراحی ویلا

چهار شنبه 25 مهر 1397 ساعت 1:53 دسته : طراحی ویلا
dsf
  • ds
  • ds
  • ds
  • ds
  • ds
  • ds

برخی از افرادی که زمان و حوصله کافی برای طراحی ویلا و ساخت آن را ندارند، اقدام به خرید ویلا های آماده می کنند. اما ممکن است ویلا پیش ساخته شده کیفیت مطلوب را نداشته و نما و نقشه آن با سلایق شما متناسب نباشد. بنابراین شرکت ها و تیم های بسیار حرفه ای و کار بلدی اقدام به ساخت و طراحی ویلا های ساحلی، جنگلی و ... مطابق با سلیقه ها و علاقه های شما نموده  و تمام اصول ساخت ویلا و اجرای آن را برای داشتن یک ویلای امن، شیک و جذاب، رعایت می کنند.

با سفارش طراحی ویلا و اجرای آن شما می توانید بر تمامی مراحل ساخت آن نظارت کرده و از کیفیت مصالح استفاده شده، نحوه ی ساخت، منطقه ی مورد علاقه خودتان برای ساخت ویلا اطمینان حاصل کنید . از طرفی دکوراسیون داخلی ویلا نیز نیاز به ذوق و سلیقه طراح  معمار خواهد داشت . در طراحی ویلا باید تناسب بین فضاهای خارجی و دکوراسیون داخلی ویلا رعایت شود. مجموعه رنگ های به کار برده شده در طراحی ویلا می بایست یک تصویر به هم پیوسته را نمایش دهند. نمای ویلا باید ترکیبی از جزئیات طراحی ویلا, مصالح و متریال ها, مدل های متنوع درب و پنجره و دیگر اجزای تشکیل دهنده باشد تا طراحی آن را زیبا جلوه دهد.پرژه فوق نیز یکی دیگر از پروژه های طراحی و اجرا شده توسط شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک می باشد که طبق اصول زیبایی شناسی و فنی و همچنین سلایق کارفرما انجام گرفته و مورد استقابل نیز قرار گرفته است.

.جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

کلمات کلیدی