logo
طراحی داخلی فروشگاه لباس

طراحی داخلی فروشگاه لباس

چهار شنبه 18 مهر 1397 ساعت 5:8 دسته : دکوراسیون داخلی فروشگاه

طراحی محیط های تجاری شامل طراحی دکوراسیون مغازه ها ، انواع فروشگاه ها، بوتیک ها ،فست فود ها و... خواهد بود.طراحی معمارانه و زیبا در اینگونه فضاها با توجه به کاربری که دارند از اهمیت بالایی برخوردار است.زیرا نیازمند طراحی بسیار هوشمندانه و منحصر به فرد است تا بتواند مخاطبان زیادی را تحت تاثیر خود قرار دهد به گونه ای که با اولین نگاه مخاطب خاص خود را جذب نماید.

ضمن اینکه سرعت در اجرا و البته ویژه و خاص بودن طرح از اهمیت بالایی برخوردار می باشد اجرای طرح منحصر به فرد و دیده شدن از اهداف اولیه گروه طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک می باشد.طرحی که ضمن زیبایی و منحصر به فرد بودن کارایی و همچنین قابلیت اجرای سریع را داشته باشد.مضاف بر این در طراحی دکوراسیون مغازه علاوه بر کیفیت بالای در طی مدت طولانی باید هزینه مقرون به صرفه نیز داشته باشد.

پروژه مورد نظرنیز  با کاربری فروشگاه لباس مردانه طبق نظر کارفرما به سبک مدرن طراحی و اجرا شده است. 

.جهت هماهنگی برای بازدید و یا مشاوره با شماره تلفن 09122524678 تماس گرفته و یا به اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی ساختمان و طراحی نمای ساختمان شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیو داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

 

 

 

کلمات کلیدی