logo
ایده های طراحی کانتر پذیرش

ایده های طراحی کانتر پذیرش

دوشنبه 30 مهر 1397 ساعت 6:32

میز یا کانتر پذیرش  (Reception Desks)  ، از مهمترین مبلمان در فضاهای اداری ، بیمارستان ها ، مطب ها ، هتل ها و بانک ها محسوب می شود.  میز کانتر ، به میزی گفته  می شود که علاوه بر سطح صفحه میز که برای استفاده کاربر می باشد،  قسمتی نیز به عنوان پیشخوان در جلو یا کنار میز تعبیه می شود که ارتفاع بیشتری از صفحه میز دارد و برای استفاده ارباب رجوع و حفاظت حریم میز، کاربرد دارد.  طراحی و ساخت میز  پذیرش می بایست بصورت اختصاصی برای هر فضای کاری و بر اساس نیاز آن صورت پذیرد.سالهاست با استفاده از متریال هایی مانند چوب و ام دی اف و شیشه، طرح های خلاقانه و مختلفی در زمینه میز های پذیرش شکل می گیرند.

        طراحی دکوراسیون و انتخاب مبلمانی با فرمی جذاب و کاربردی در بخش پذیرش ، می‌تواند دید خوبی نسبت به شرکت و یا سازمان شما در ذهن افراد ایجاد نماید. معمولا محل کانتر  پذیرش یا اطلاعات، روبروی در ورودی در نظر گرفته می شود تا کاربر بتواند دید بهتری نسبت به ورود و خروج افراد داشته باشد و  در صورت لزوم، مراجعین را به سمت خود برای راهنمایی و ارائه اطلاعات جذب کند. امروزه کانترهای پذیرش در طرح ها، فرم ها و جنس های بسیار متنوعی، بسته به کاربری فضای مورد نظر و سبک طراحی داخلی و دکوراسیون آنجا، وجود دارند که زیبایی و کارآیی فضای پذیرش را افزایش داده و بخش ورودی فضاهای کاری را به مکانی جذاب و کاربردی تبدیل می کنند.

 

برای هماهنگی برای بازدید و کسب مشاوره رایگان با شماره تلفن 09122524678 و یا اطلاعات درج شده در صفحه ی تماس با ماتماس حاصل نمایید .

از نمونه کارهای اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، اجرای دکوراسیون تجاری ، طراحی ویلا و کابینت آشپزخانه شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی مهرآداک دیدن نمایید .

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی

دکوراسیون داخلی طراحی داخلی طراحی کانتر طراحی کانتر پذیرش طراحی کانتر ورودی اداری طراحی اتاق کودک دکوراسیون اتاق کودک ایده های طراحی اتاق کودک رنگ اتاق کودک دیوار اتاق کودک دکوراسیون داخلی ویلا طراحی داخلی ویلا طراحی نما طراحی نما مدرن طراحی نما کلاسیک بازسازی بازسازی ساختمان شرکت معماری شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی مهر آداک طراحی ویلا مدرن ویلا دوبلکس طراحی محوطه طراحی لندسکیپ طراحی بام سبز روف گاردن طراحی داخلی منزل طراحی داخلی منزل مسکونی طراحی داخلی تجاری

جهت ارسال نظر ابتدا عضو شوید

عضویت ورود
0 نظر